تلفن:  7020 3604 - 051
ایمیل:  

سیستم های مکمل رستوران | نرم افزار رستوران سپیدز

شرکت سپیدز با در نظر گرفتن هویت نرم افزاری خویش از طرفی و از طرف دیگر با احساس نیاز مجموعه های رستورانی به مواردی مثل سیستم های تکمیلی نرم افزار  رستوران سپیدز، سخت افزار، خدمات شبکه، نرم فزار های جانبی اقدام به ایجاد دپارتمان هایی جهت تامین اینگونه نیازها برآمده است که از طرفی برای مشتریان نیز خوشایندتر است که در ارتباط با کلیه سیستم های اتوماسیون خود بتوانند به جای ارتباط با چندین مجموعه با یک مجموعه واحد ارتباط موثر برقرار کنند.

سامانه ارسال پیام کوتاه (SMS Panel) با شماره اختصاصی

امروزه اس ام اس به یکی از اصلی ترین ابزارهای ارتباطی با مشتریان تبدیل شده است لذا مجموعه های رستورانی با استفاده از این سیستم می توانند با هزینه های کم اقدام به اطلاع رسانی فرایند خدمات دهی خود به مشتریان اعم از لحظه دریافت سفارش تا فرایند آماده سازی و تحویل سفارش با جزئیات اعم از هزینه، ساعت و.... را با پیام های از قبل تعریف شده و یا با قابلیت تنظیم و تعریف به صورت کامل سیستماتیک نمایند.

کیوسک سفارش گیر

مشاهده منو رستوران به همراه تصاویر غذا و امکان ثبت سفارش توسط مشتری با استفاده از سیستم لمسی و پرداخت از طریق کارتخوان متصل به کیوسک و ثبت لحظه ای فاکتور ها در نرم افزار مرکزی و پرینت سفارش ها در آشپزخانه

باشگاه مشتریان

به کمک این ابزار مشتری یک نوع حس و انگیزه جهت تبلیغ و هواداری از رستوران خاص تشویق می شود. همچنین استفاده از این ابزار باعث می شود تا روابطی پایدار تر و بر مبنای رضایت طرفین در قالب ایجاد باشگاه مشتریان شکل می گیرد .

نمایشگر دوم مشتری

این نمایشگر به گونه ای طراحی شده است که در هنگام سفارش گیری مشتری عنوان غذاهای سفارش داده شده را به همراه عکس، مواد تشکیل دهنده، تعداد، مبلغ واحد و در نهایت مبلغ کل فاکتور مشاهده می نماید. لذا علاوه بر جذابیت گرافیکی و تصویری از اشتباه مشتری در هنگام سفارش جلوگیری می شود.